Anime Goth
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Forum Anime & Manga & Goth
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Ghiceste userul de sub tine

In jos 
+2
ﯝ Đizzy ﯝ
Fani
6 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Kd.sens
Moderator
Moderator
Kd.sens


Mesaje : 36
Puncte Gothice : 51
Reputatie : 1

Statistici personale
Warn:
Ghiceste userul de sub tine - Pagina 2 Left_bar_bleue0/10Ghiceste userul de sub tine - Pagina 2 Empty_bar_bleue  (0/10)

Ghiceste userul de sub tine - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ghiceste userul de sub tine   Ghiceste userul de sub tine - Pagina 2 EmptyMar Iul 26, 2011 3:33 am

Din pacate, nu pot sa-ti intorc favoarea si de a-i lasa randul lui Fani. Raspunsul este unul negativ, ceea ce a inceput sa caracterizeze jocul.
Desigur, urmatoarea ar putea fi tot Wired Life?
Sus In jos
Fani
Admin
Admin
Fani


feminin Varsator Mesaje : 54
Puncte Gothice : 87
Reputatie : 2

Statistici personale
Warn:
Ghiceste userul de sub tine - Pagina 2 Left_bar_bleue0/10Ghiceste userul de sub tine - Pagina 2 Empty_bar_bleue  (0/10)

Ghiceste userul de sub tine - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ghiceste userul de sub tine   Ghiceste userul de sub tine - Pagina 2 EmptyMar Iul 26, 2011 3:43 am

Cum ai spus-o si tu, raspunsurile negative caracterizeaza jocul xD Deci nu e Wired Life, este Fani, adica eu hehe
And the next is Dizzy? 8-> ( De ce jocul asta nu poate avea mai multe variante? -.- )
Sus In jos
Kd.sens
Moderator
Moderator
Kd.sens


Mesaje : 36
Puncte Gothice : 51
Reputatie : 1

Statistici personale
Warn:
Ghiceste userul de sub tine - Pagina 2 Left_bar_bleue0/10Ghiceste userul de sub tine - Pagina 2 Empty_bar_bleue  (0/10)

Ghiceste userul de sub tine - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ghiceste userul de sub tine   Ghiceste userul de sub tine - Pagina 2 EmptyMar Iul 26, 2011 3:53 am

Deci, pentru simplul fapt ca tu ai raspuns si nu pot permite sa primesti un raspuns pozitiv, sunt aici chiar eu (-personal). Nu e Dizzy ci Kd.sens! :]
Next- Fani cu toate ca imi vei face in ciuda ,nu?
Sus In jos
Music.
Moderator
Moderator
Music.


feminin Gemeni Mesaje : 16
Puncte Gothice : 14
Reputatie : 1

Statistici personale
Warn:
Ghiceste userul de sub tine - Pagina 2 Left_bar_bleue0/10Ghiceste userul de sub tine - Pagina 2 Empty_bar_bleue  (0/10)

Ghiceste userul de sub tine - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ghiceste userul de sub tine   Ghiceste userul de sub tine - Pagina 2 EmptyMar Iul 26, 2011 11:22 pm

Şi uite cum apar şi eu puţiiin mai târziu... :]]

*laughs*

ME !



Următorul user este... thinking Wired Life ...

xD
Sus In jos
Wired Life
Utilizator
Utilizator
Wired Life


feminin Mesaje : 18
Puncte Gothice : 31
Reputatie : 2

Statistici personale
Warn:
Ghiceste userul de sub tine - Pagina 2 Left_bar_bleue0/10Ghiceste userul de sub tine - Pagina 2 Empty_bar_bleue  (0/10)

Ghiceste userul de sub tine - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ghiceste userul de sub tine   Ghiceste userul de sub tine - Pagina 2 EmptyMar Iul 26, 2011 11:34 pm

Poate, poate nu... De ce sa o mai lungim atata? Iti dai seama si singura cine e sau nu e :]]
Oricum din intamplare am trecut pe aici si m-am gandit sa fac un bine cuiva care spera. Tine mine, speranta moare ultima.
Next: Kd.sens? Totally random.
Sus In jos
ﯝ Đizzy ﯝ
Admin
Admin
ﯝ Đizzy ﯝ


feminin Balanta Mesaje : 31
Puncte Gothice : 39
Reputatie : 1

Statistici personale
Warn:
Ghiceste userul de sub tine - Pagina 2 Left_bar_bleue0/10Ghiceste userul de sub tine - Pagina 2 Empty_bar_bleue  (0/10)

Ghiceste userul de sub tine - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ghiceste userul de sub tine   Ghiceste userul de sub tine - Pagina 2 EmptyMier Iul 27, 2011 1:01 am

Noup, m.am gandit ca nu am mai trecut de ceva timp pe aici so let the negativism begin :> Nu te superi, neh?

Asa ... next ar trebui sa fie Fani, sper, altfel I get dizzy, very very dizzy :>
Sus In jos
Kd.sens
Moderator
Moderator
Kd.sens


Mesaje : 36
Puncte Gothice : 51
Reputatie : 1

Statistici personale
Warn:
Ghiceste userul de sub tine - Pagina 2 Left_bar_bleue0/10Ghiceste userul de sub tine - Pagina 2 Empty_bar_bleue  (0/10)

Ghiceste userul de sub tine - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ghiceste userul de sub tine   Ghiceste userul de sub tine - Pagina 2 EmptyMier Iul 27, 2011 8:06 am

Dupa cum ai spus, seria de raspunsuri negative sa reinceapa!

Raspuns: Nu! Kd.sens aici.

Neeeeext Đizzy ?
Sus In jos
ﯝ Đizzy ﯝ
Admin
Admin
ﯝ Đizzy ﯝ


feminin Balanta Mesaje : 31
Puncte Gothice : 39
Reputatie : 1

Statistici personale
Warn:
Ghiceste userul de sub tine - Pagina 2 Left_bar_bleue0/10Ghiceste userul de sub tine - Pagina 2 Empty_bar_bleue  (0/10)

Ghiceste userul de sub tine - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ghiceste userul de sub tine   Ghiceste userul de sub tine - Pagina 2 EmptyMier Iul 27, 2011 11:12 pm

True, it.s me down here ^^ Ai avut dreptate, ma ex amanta > : P Anyway, urmatorul user este, si o spun la nimereala, Wired Life. Nu este asa? Ahh sunt sigura ca asa trebuie sa fie.
Sus In jos
Kd.sens
Moderator
Moderator
Kd.sens


Mesaje : 36
Puncte Gothice : 51
Reputatie : 1

Statistici personale
Warn:
Ghiceste userul de sub tine - Pagina 2 Left_bar_bleue0/10Ghiceste userul de sub tine - Pagina 2 Empty_bar_bleue  (0/10)

Ghiceste userul de sub tine - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ghiceste userul de sub tine   Ghiceste userul de sub tine - Pagina 2 EmptyJoi Iul 28, 2011 12:54 am

Din moment ce eu am intrerupt sirul raspunsurilor negative, cred ca sunt in masura sa-l si incep !

Rasp:- Kd.sens . Asadar, deduc faptul ca este la fel de negativ!

Neeext Fani ?
Sus In jos
ﯝ Đizzy ﯝ
Admin
Admin
ﯝ Đizzy ﯝ


feminin Balanta Mesaje : 31
Puncte Gothice : 39
Reputatie : 1

Statistici personale
Warn:
Ghiceste userul de sub tine - Pagina 2 Left_bar_bleue0/10Ghiceste userul de sub tine - Pagina 2 Empty_bar_bleue  (0/10)

Ghiceste userul de sub tine - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ghiceste userul de sub tine   Ghiceste userul de sub tine - Pagina 2 EmptyVin Iul 29, 2011 1:39 am

Special ca sa nu ai dreptate postez aci.li.sa, so it.s me, Dizzy, iar prin concluzie si prin urmare raspunsul tau este negativ. Next it may be ... Kd.sens? : - <
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ghiceste userul de sub tine - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ghiceste userul de sub tine   Ghiceste userul de sub tine - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Ghiceste userul de sub tine
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime Goth :: Cafeneaua AnimeLub :: Jocuri-
Mergi direct la: