Anime Goth
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Forum Anime & Manga & Goth
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Ghiceste userul de sub tine

In jos 
+2
ﯝ Đizzy ﯝ
Fani
6 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Fani
Admin
Admin
Fani


feminin Varsator Mesaje : 54
Puncte Gothice : 87
Reputatie : 2

Statistici personale
Warn:
Ghiceste userul de sub tine Left_bar_bleue0/10Ghiceste userul de sub tine Empty_bar_bleue  (0/10)

Ghiceste userul de sub tine Empty
MesajSubiect: Ghiceste userul de sub tine   Ghiceste userul de sub tine EmptyLun Iul 18, 2011 10:42 am

Jocul l-am vazut si pe alte forumuri, deci nu e ceva original. Fara sa facem spam, dupa cum spune si titlul, incercam sa ghicim cine va fi urmatorul user ce va posta mai jos. Incep eu ^^

Cred ca este Kd.Sens pentru ca e si online... So... let's see. xD
Sus In jos
ﯝ Đizzy ﯝ
Admin
Admin
ﯝ Đizzy ﯝ


feminin Balanta Mesaje : 31
Puncte Gothice : 39
Reputatie : 1

Statistici personale
Warn:
Ghiceste userul de sub tine Left_bar_bleue0/10Ghiceste userul de sub tine Empty_bar_bleue  (0/10)

Ghiceste userul de sub tine Empty
MesajSubiect: Re: Ghiceste userul de sub tine   Ghiceste userul de sub tine EmptyLun Iul 18, 2011 11:00 am

Nu, nu prea ai ghicit. Hmm urmatorul user cred ca este Fani, sper sa nu ma insel, deoarece e activa thinking huh, nu am un motiv mai bun x.x
Sus In jos
Fani
Admin
Admin
Fani


feminin Varsator Mesaje : 54
Puncte Gothice : 87
Reputatie : 2

Statistici personale
Warn:
Ghiceste userul de sub tine Left_bar_bleue0/10Ghiceste userul de sub tine Empty_bar_bleue  (0/10)

Ghiceste userul de sub tine Empty
MesajSubiect: Re: Ghiceste userul de sub tine   Ghiceste userul de sub tine EmptyLun Iul 18, 2011 11:06 am

Na, ca nu am ghicit.
Ei, pai daca nu m-am uitat mai bine, defapt era pe idle. Erm, tu ai ghiciti, asa ca e randul meu. So... The next is Music. Right?
Sus In jos
Kd.sens
Moderator
Moderator
Kd.sens


Mesaje : 36
Puncte Gothice : 51
Reputatie : 1

Statistici personale
Warn:
Ghiceste userul de sub tine Left_bar_bleue0/10Ghiceste userul de sub tine Empty_bar_bleue  (0/10)

Ghiceste userul de sub tine Empty
MesajSubiect: Re: Ghiceste userul de sub tine   Ghiceste userul de sub tine EmptyLun Iul 18, 2011 12:10 pm

Gresit. Si special pentru asta am si postat >:]
Sunt eu BigGrin!
Userul (crispat d-altfel) este Fani? ;; )
Sus In jos
Music.
Moderator
Moderator
Music.


feminin Gemeni Mesaje : 16
Puncte Gothice : 14
Reputatie : 1

Statistici personale
Warn:
Ghiceste userul de sub tine Left_bar_bleue0/10Ghiceste userul de sub tine Empty_bar_bleue  (0/10)

Ghiceste userul de sub tine Empty
MesajSubiect: Re: Ghiceste userul de sub tine   Ghiceste userul de sub tine EmptyLun Iul 18, 2011 10:04 pm

Ne`. ochelari
Me me me ! ^^ <3
Weell, the next user is...... Fani .

Sper să fie aşa. smile)
Sus In jos
Fani
Admin
Admin
Fani


feminin Varsator Mesaje : 54
Puncte Gothice : 87
Reputatie : 2

Statistici personale
Warn:
Ghiceste userul de sub tine Left_bar_bleue0/10Ghiceste userul de sub tine Empty_bar_bleue  (0/10)

Ghiceste userul de sub tine Empty
MesajSubiect: Re: Ghiceste userul de sub tine   Ghiceste userul de sub tine EmptyLun Iul 18, 2011 10:46 pm

Da, asa este. Meriti o gogoasa cu ciocolata pentru ca ai ghicit hehe
And... the next is... Dizzy? sau... sau... Ah, stai, nu avem voie cu mai multe variante. xD
Sus In jos
Kd.sens
Moderator
Moderator
Kd.sens


Mesaje : 36
Puncte Gothice : 51
Reputatie : 1

Statistici personale
Warn:
Ghiceste userul de sub tine Left_bar_bleue0/10Ghiceste userul de sub tine Empty_bar_bleue  (0/10)

Ghiceste userul de sub tine Empty
MesajSubiect: Re: Ghiceste userul de sub tine   Ghiceste userul de sub tine EmptyMar Iul 19, 2011 1:01 am

Si cine spune ca nu? Iar o face Kd.sens intentionat : D!
Next (user la fel de crispat) Fani?: D
Sus In jos
ﯝ Đizzy ﯝ
Admin
Admin
ﯝ Đizzy ﯝ


feminin Balanta Mesaje : 31
Puncte Gothice : 39
Reputatie : 1

Statistici personale
Warn:
Ghiceste userul de sub tine Left_bar_bleue0/10Ghiceste userul de sub tine Empty_bar_bleue  (0/10)

Ghiceste userul de sub tine Empty
MesajSubiect: Re: Ghiceste userul de sub tine   Ghiceste userul de sub tine EmptyMar Iul 19, 2011 2:54 am

Noup, de data asta te.ai inselat, ma luvly ^^ Hmm urmatorul user care va posta aci´li´sa este ... Music, am I wrong? Nu, nu asa? Nu m.am inselat, sper.
Sus In jos
Kd.sens
Moderator
Moderator
Kd.sens


Mesaje : 36
Puncte Gothice : 51
Reputatie : 1

Statistici personale
Warn:
Ghiceste userul de sub tine Left_bar_bleue0/10Ghiceste userul de sub tine Empty_bar_bleue  (0/10)

Ghiceste userul de sub tine Empty
MesajSubiect: Re: Ghiceste userul de sub tine   Ghiceste userul de sub tine EmptyMar Iul 19, 2011 3:14 am

Speranta moare ultima cica : ))!
Tot d-aiurea m-am bagat pentru a continua si a intrerupe seria de raspunsuri negative(sper).
Next ma' luvly? (Dizzy)
Sus In jos
ﯝ Đizzy ﯝ
Admin
Admin
ﯝ Đizzy ﯝ


feminin Balanta Mesaje : 31
Puncte Gothice : 39
Reputatie : 1

Statistici personale
Warn:
Ghiceste userul de sub tine Left_bar_bleue0/10Ghiceste userul de sub tine Empty_bar_bleue  (0/10)

Ghiceste userul de sub tine Empty
MesajSubiect: Re: Ghiceste userul de sub tine   Ghiceste userul de sub tine EmptyMar Iul 19, 2011 4:19 am

Mais oui, ai avut dreptate, ma luvly xD Meriti un os, fugi la Blo-san ca are mai multe. Asa, urmatorul user ar putea fi ... Fani? Desi cred ca norocul nu.mi surade nici de data asta =.=
Sus In jos
Fani
Admin
Admin
Fani


feminin Varsator Mesaje : 54
Puncte Gothice : 87
Reputatie : 2

Statistici personale
Warn:
Ghiceste userul de sub tine Left_bar_bleue0/10Ghiceste userul de sub tine Empty_bar_bleue  (0/10)

Ghiceste userul de sub tine Empty
MesajSubiect: Re: Ghiceste userul de sub tine   Ghiceste userul de sub tine EmptyMar Iul 19, 2011 4:28 am

Ba uite ca ti-a suras. Sunt chiar eu xD Kekeke ^^
So... the next is... idk, pun si eu la nimereala. Kd.Sens? Cu toate ca nu va raspunde, intentionat. waiting
Sus In jos
Music.
Moderator
Moderator
Music.


feminin Gemeni Mesaje : 16
Puncte Gothice : 14
Reputatie : 1

Statistici personale
Warn:
Ghiceste userul de sub tine Left_bar_bleue0/10Ghiceste userul de sub tine Empty_bar_bleue  (0/10)

Ghiceste userul de sub tine Empty
MesajSubiect: Re: Ghiceste userul de sub tine   Ghiceste userul de sub tine EmptyMar Iul 19, 2011 5:34 am

Heheh, it's me here - again. :]]
So girls, nu vă prea iese treaba cu ghicitul. *laughs* Anyway, continuăăm ! Neext is ... is... Dizzy ?
thinking
Dunno -.-
Sus In jos
Virusel
Utilizator
Utilizator
Virusel


Mesaje : 17
Puncte Gothice : 21
Reputatie : 0

Statistici personale
Warn:
Ghiceste userul de sub tine Left_bar_bleue0/10Ghiceste userul de sub tine Empty_bar_bleue  (0/10)

Ghiceste userul de sub tine Empty
MesajSubiect: Re: Ghiceste userul de sub tine   Ghiceste userul de sub tine EmptyMar Iul 19, 2011 5:58 am

Wrooong...
Eu sunt la butoane~

Anyway, grea decuzue..next is...Fani?
Sus In jos
Music.
Moderator
Moderator
Music.


feminin Gemeni Mesaje : 16
Puncte Gothice : 14
Reputatie : 1

Statistici personale
Warn:
Ghiceste userul de sub tine Left_bar_bleue0/10Ghiceste userul de sub tine Empty_bar_bleue  (0/10)

Ghiceste userul de sub tine Empty
MesajSubiect: Re: Ghiceste userul de sub tine   Ghiceste userul de sub tine EmptyMar Iul 19, 2011 6:23 am

Wrong - youu too. smile)

Come on, Fani ! *evil smile* Hai să te vedem pe aici. :]]
Sus In jos
Virusel
Utilizator
Utilizator
Virusel


Mesaje : 17
Puncte Gothice : 21
Reputatie : 0

Statistici personale
Warn:
Ghiceste userul de sub tine Left_bar_bleue0/10Ghiceste userul de sub tine Empty_bar_bleue  (0/10)

Ghiceste userul de sub tine Empty
MesajSubiect: Re: Ghiceste userul de sub tine   Ghiceste userul de sub tine EmptyMier Iul 20, 2011 11:38 am

Wrooonggg xD


Next : Musicuta o.o
Sus In jos
Kd.sens
Moderator
Moderator
Kd.sens


Mesaje : 36
Puncte Gothice : 51
Reputatie : 1

Statistici personale
Warn:
Ghiceste userul de sub tine Left_bar_bleue0/10Ghiceste userul de sub tine Empty_bar_bleue  (0/10)

Ghiceste userul de sub tine Empty
MesajSubiect: Re: Ghiceste userul de sub tine   Ghiceste userul de sub tine EmptyJoi Iul 21, 2011 12:39 am

Nu ai ghicit nici tu. Desigur, ma intreb cat va continua seria de raspunsuri negative.

Next, Dizzy?
Sus In jos
ﯝ Đizzy ﯝ
Admin
Admin
ﯝ Đizzy ﯝ


feminin Balanta Mesaje : 31
Puncte Gothice : 39
Reputatie : 1

Statistici personale
Warn:
Ghiceste userul de sub tine Left_bar_bleue0/10Ghiceste userul de sub tine Empty_bar_bleue  (0/10)

Ghiceste userul de sub tine Empty
MesajSubiect: Re: Ghiceste userul de sub tine   Ghiceste userul de sub tine EmptyJoi Iul 21, 2011 12:44 am

off: Ma dear portocalofob, topicurile de la jocuri se supun si ele regulamentului forumului so ai grija la spam waiting

on: Hmm sunt eu sau nu? Let me think ... cum ma numesc Daisy? Dizza? Ah da, Dizzy, eu sunt, felicitari ai ghicit, ma luvly. Huh, urmatorul user care va posta este ... Fani? E posibil, desi cam improbabil.
Sus In jos
Fani
Admin
Admin
Fani


feminin Varsator Mesaje : 54
Puncte Gothice : 87
Reputatie : 2

Statistici personale
Warn:
Ghiceste userul de sub tine Left_bar_bleue0/10Ghiceste userul de sub tine Empty_bar_bleue  (0/10)

Ghiceste userul de sub tine Empty
MesajSubiect: Re: Ghiceste userul de sub tine   Ghiceste userul de sub tine EmptyJoi Iul 21, 2011 1:03 am

Yeah, mai dau si eu me aici ca sa mai fie si un raspuns pozitiv. Na, doar asa, ca sa-i fac in ciuda lui Kd.sens ( zici ca e baiat o,o )Hmm.. next is Virusel? xD
Sus In jos
Kd.sens
Moderator
Moderator
Kd.sens


Mesaje : 36
Puncte Gothice : 51
Reputatie : 1

Statistici personale
Warn:
Ghiceste userul de sub tine Left_bar_bleue0/10Ghiceste userul de sub tine Empty_bar_bleue  (0/10)

Ghiceste userul de sub tine Empty
MesajSubiect: Re: Ghiceste userul de sub tine   Ghiceste userul de sub tine EmptyVin Iul 22, 2011 5:05 am

Si eu tastez din invidie.
Fani ai gresit :-l. (cred ca devine o obisnuinta). - de cand nu's baiat?-
Neeext, ma luvly Dizzy ... ?
Sus In jos
Music.
Moderator
Moderator
Music.


feminin Gemeni Mesaje : 16
Puncte Gothice : 14
Reputatie : 1

Statistici personale
Warn:
Ghiceste userul de sub tine Left_bar_bleue0/10Ghiceste userul de sub tine Empty_bar_bleue  (0/10)

Ghiceste userul de sub tine Empty
MesajSubiect: Re: Ghiceste userul de sub tine   Ghiceste userul de sub tine EmptyLun Iul 25, 2011 12:24 am

Wrong Kd`. :> It's me. :>

Neext : ... Uhmm, Virusel ?



PS: @ Virusel, hai la un duel ! >smile *evil smile*
Sus In jos
Wired Life
Utilizator
Utilizator
Wired Life


feminin Mesaje : 18
Puncte Gothice : 31
Reputatie : 2

Statistici personale
Warn:
Ghiceste userul de sub tine Left_bar_bleue0/10Ghiceste userul de sub tine Empty_bar_bleue  (0/10)

Ghiceste userul de sub tine Empty
MesajSubiect: Re: Ghiceste userul de sub tine   Ghiceste userul de sub tine EmptyLun Iul 25, 2011 7:42 am

Not really. De data asta, pentru prima si probabil ultima data am trecut si eu pe aici. Oricum de data asta ai gresit Music. In continuare... ﯝ Đizzy ﯝ ? Am spus-o si eu la nimereala. Don't blame me ... please. Si againe, sper ca nu am pocit numele nimanui.
Sus In jos
Fani
Admin
Admin
Fani


feminin Varsator Mesaje : 54
Puncte Gothice : 87
Reputatie : 2

Statistici personale
Warn:
Ghiceste userul de sub tine Left_bar_bleue0/10Ghiceste userul de sub tine Empty_bar_bleue  (0/10)

Ghiceste userul de sub tine Empty
MesajSubiect: Re: Ghiceste userul de sub tine   Ghiceste userul de sub tine EmptyLun Iul 25, 2011 10:38 am

Nope, it's me, Fani ^^ De cand nu am mai trecut pe aici? Don't remember blush Anyway, i hope the next user is... Music or... oh, stai, nu am decat o incercare *blush again* xD
Let's see.
Sus In jos
ﯝ Đizzy ﯝ
Admin
Admin
ﯝ Đizzy ﯝ


feminin Balanta Mesaje : 31
Puncte Gothice : 39
Reputatie : 1

Statistici personale
Warn:
Ghiceste userul de sub tine Left_bar_bleue0/10Ghiceste userul de sub tine Empty_bar_bleue  (0/10)

Ghiceste userul de sub tine Empty
MesajSubiect: Re: Ghiceste userul de sub tine   Ghiceste userul de sub tine EmptyLun Iul 25, 2011 10:47 am

Oh no, no, no, no, no, no, stick with the stars you know, you got it wrong ma dear. Te.ai inselat, nu e Music, ci e Dizzy ^^ Anyway, sa speram ca altadata ai mai mult noroc. So up next is ... Praji? Da, speranta moare ultima ^^
Sus In jos
Kd.sens
Moderator
Moderator
Kd.sens


Mesaje : 36
Puncte Gothice : 51
Reputatie : 1

Statistici personale
Warn:
Ghiceste userul de sub tine Left_bar_bleue0/10Ghiceste userul de sub tine Empty_bar_bleue  (0/10)

Ghiceste userul de sub tine Empty
MesajSubiect: Re: Ghiceste userul de sub tine   Ghiceste userul de sub tine EmptyMar Iul 26, 2011 12:29 am

Nu! :] Tot din ciuda postez, ca sa spun nu! negativismul de partea mea Ghiceste userul de sub tine 364988687
Well, neeext Wired Life ?
Sus In jos
Wired Life
Utilizator
Utilizator
Wired Life


feminin Mesaje : 18
Puncte Gothice : 31
Reputatie : 2

Statistici personale
Warn:
Ghiceste userul de sub tine Left_bar_bleue0/10Ghiceste userul de sub tine Empty_bar_bleue  (0/10)

Ghiceste userul de sub tine Empty
MesajSubiect: Re: Ghiceste userul de sub tine   Ghiceste userul de sub tine EmptyMar Iul 26, 2011 2:16 am

Se pare ca ai chicit de data asta. Sau ... poate te-am ajutat eu mai mult? Asta va ramane un mister. In fine, in continuare ar trebuii sa fie ... Fani? Just random.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ghiceste userul de sub tine Empty
MesajSubiect: Re: Ghiceste userul de sub tine   Ghiceste userul de sub tine Empty

Sus In jos
 
Ghiceste userul de sub tine
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime Goth :: Cafeneaua AnimeLub :: Jocuri-
Mergi direct la: