Anime Goth
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Forum Anime & Manga & Goth
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Let's see.About Kd.sens

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Kd.sens
Moderator
Moderator
Kd.sens


Mesaje : 36
Puncte Gothice : 51
Reputatie : 1

Statistici personale
Warn:
Let's see.About Kd.sens  Left_bar_bleue0/10Let's see.About Kd.sens  Empty_bar_bleue  (0/10)

Let's see.About Kd.sens  Empty
MesajSubiect: Let's see.About Kd.sens    Let's see.About Kd.sens  EmptyDum Iul 24, 2011 7:52 am

Well, mai mult am facut topic-ul pentru a fi sigura ca nu aveti intrebari despre mine. N-aveti, nu?Stiam eu !
Topic-ul acesta este dovada vie ca pot fi si buna cand vreu. Desigur, nu abuzati :-l ! Puteti profita, putintel, pana nu voi reveni la starea scazuta de entuziasm.
Sus In jos
Music.
Moderator
Moderator
Music.


feminin Gemeni Mesaje : 16
Puncte Gothice : 14
Reputatie : 1

Statistici personale
Warn:
Let's see.About Kd.sens  Left_bar_bleue0/10Let's see.About Kd.sens  Empty_bar_bleue  (0/10)

Let's see.About Kd.sens  Empty
MesajSubiect: Re: Let's see.About Kd.sens    Let's see.About Kd.sens  EmptyDum Iul 24, 2011 11:53 pm

So, Kd.sens. :> Deci, de la bun început, de fiecare dată când îţi citeam anumitele comentarii de pe AnimeZup mă întrebam ce vârstă ai ? Deci... ? :-" Şi mă măcina această întrebare, deoarece îmi plăcea mult cum vorbeai - weell, cum scriai. smile)
Ah, şi-n afară de asta, ai vreun motto favorit ? Ştiu şi eu... ? Ceva care să te reprezinte pe tine. Câteva cuvinte. ^^

Well, see you here. >:d<
Sus In jos
Kd.sens
Moderator
Moderator
Kd.sens


Mesaje : 36
Puncte Gothice : 51
Reputatie : 1

Statistici personale
Warn:
Let's see.About Kd.sens  Left_bar_bleue0/10Let's see.About Kd.sens  Empty_bar_bleue  (0/10)

Let's see.About Kd.sens  Empty
MesajSubiect: Re: Let's see.About Kd.sens    Let's see.About Kd.sens  EmptyLun Iul 25, 2011 1:19 am

Ei bine.
Trebuie sa recunosc faptul ca intrebarile tale m-au blocat. In ciuda faptului ca pe zup varsta mea nu este cunoscuta, aici o voi recunoaste. Am 13 ani, in ianuarie 14. Si acum as avea si eu o curiozitate:- tu cum ai estimat-o? cati ani?

Apropo, trecand peste si ignorand momentan alte subiecte, tin sa iti multumesc pentru faptul ca imi apreciezi comentariile.

Si nu, nu merg pe principiu altcuiva.Nu am niciun motto, cu toate ca mi-as putea atribui cateva, nu gasesc unul care sa ma defineasca pentru ceea ce sunt si capacitatea mea de a intelege lucrurile. Motiv pentru care tin sa mentionez ca pentru mine un motto este o simpla propozitie ce impulsioneaza o persoana spre o banalitate. Scuza-mi modul de a percepe.
Sus In jos
Fani
Admin
Admin
Fani


feminin Varsator Mesaje : 54
Puncte Gothice : 87
Reputatie : 2

Statistici personale
Warn:
Let's see.About Kd.sens  Left_bar_bleue0/10Let's see.About Kd.sens  Empty_bar_bleue  (0/10)

Let's see.About Kd.sens  Empty
MesajSubiect: Re: Let's see.About Kd.sens    Let's see.About Kd.sens  EmptyJoi Iul 28, 2011 8:24 am

Vin si eu aici, dar nu stiu de ce anume, nu am un motiv bine intemeiat, probabil ca am chef sa pun intrebari. De lene nici n-am mai citit ce s-a pus mai sus blush dar ehh, sper ca nu o sa repet vreo intrebare.

1. Ce parere ai despre incest?
2. Care crezi ca e cel mai mare defect al tau?
3. Te consideri o persoana fitoasa?
4. In ce culoare nu te-ai vedea niciodata imbracata?
5. Accepti repede provocarile?
6. Daca ar fi sa iei o cina romantica cu persoana iubita si aceasta gateste serpi, broaste sau melci, ai manca de dragul ei?


Ultima editare efectuata de catre Fani in Vin Iul 29, 2011 8:21 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Kd.sens
Moderator
Moderator
Kd.sens


Mesaje : 36
Puncte Gothice : 51
Reputatie : 1

Statistici personale
Warn:
Let's see.About Kd.sens  Left_bar_bleue0/10Let's see.About Kd.sens  Empty_bar_bleue  (0/10)

Let's see.About Kd.sens  Empty
MesajSubiect: Re: Let's see.About Kd.sens    Let's see.About Kd.sens  EmptyJoi Iul 28, 2011 2:38 pm

1.Incestul- ei bine, cand este vorba de ceva citit ma fascineaza ce-i drept - o captare a atentiei- , insa realitatea difera. Realmente, nu discriminez pe nimeni insa un incest primeste cu greu acceptul meu.
2. Sunt plina de defecte - sunt descrisa de parinti drept insolenta, capricioasa, indolenta, posesiva, cu propriile idealuri, indiferenta (etc.). Insa nu astea sunt-conform propriei conceptii- iremediabile; cred ca cel mai mare defect este faptul ca ma atasez repede de o persoana si ma las usor influentata.
3. Sunt momente in care da. Sunt sigura ca in fiecare dintre noi exista acel ceva, ce ne diferentiaza si ne obliga in unele clipe sa ne schimbam opinia despre noi, aratandu-ne intr-o cu totul alta postura.
4.Dupa cum unii de pe forum stiu, eu sunt o adepta al contrastului alb-negru , cu toate ca nu il utilizez prea des, adaugand si alte culori. Nu este ceva anume care sa nu il port atat timp cat se potriveste cu restul vestimentatiei si imi scoate in evidenta calitatile fizice.
5.Trebuie sa recunosc ca imi place sa provoc lumea, sa le demonstrez ca nu poate exista comparatie intre noi(nu fac referire la aere de superioritate). In schimba, cand vine vorba sa accept sa fiu provocata mai greu, insa din moment ce ofer un raspuns pozitiv ma aventurez pentru a-l implini.
6.Sunt o fire orgolioasa, fapt pentru care tin la imaginea mea. Intr-adevar n-am simtit ca as putea face asta pentru nimeni, insa sunt sigura ca voi putea ajunge si intr-o ipostaza ca aceasta.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Let's see.About Kd.sens  Empty
MesajSubiect: Re: Let's see.About Kd.sens    Let's see.About Kd.sens  Empty

Sus In jos
 
Let's see.About Kd.sens
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime Goth :: Administratie :: Nou veniti :: Interviuri-
Mergi direct la: