Anime Goth
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Forum Anime & Manga & Goth
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Woh , i'm here .

In jos 
+2
Terrorist Rabbit
Prăji .
6 participanți
AutorMesaj
Prăji .
Utilizator
Utilizator
Prăji .


Mesaje : 4
Puncte Gothice : 11
Reputatie : 1

Statistici personale
Warn:
Woh , i'm here . Left_bar_bleue0/10Woh , i'm here . Empty_bar_bleue  (0/10)

Woh , i'm here . Empty
MesajSubiect: Woh , i'm here .   Woh , i'm here . EmptyVin Iul 22, 2011 1:45 pm

Who I am ? Alexandra , Axel , Devil.withCookies saaau Prăjii . Pam pam pam . Anywayz , peste fix 5 zile fac 13 ani , aşa că nu mă înjuraţi pentru că-s prea mică . Nu prea mă pricep la ... prezentări , deci am s-o dau pe speed . Trupele mele preferate sunt Guns N' Roses , Nirvana , Red Hot Chilli Peppers şi Manowar . Şi da , sunt fanatică a curselor de maşini , ador motocicletele americane şi bike-urile reuşite .
Ce să mai zic despre mine ? Ah da . Anime-urile mele preferate sunt Nana , Paradise Kiss şi Jikogu Shoujo . Iar ca manga îmi place Lilim Kiss . Şi da , nu am mai văzut un anime bun de ceva timp , aşa că nu mai sunt atât de "informată" . Blame me !
Cam atât , guys . Puneţi întrebări .
Sus In jos
Terrorist Rabbit
Utilizator
Utilizator
Terrorist Rabbit


masculin Mesaje : 14
Puncte Gothice : 21
Reputatie : 1

Statistici personale
Warn:
Woh , i'm here . Left_bar_bleue0/10Woh , i'm here . Empty_bar_bleue  (0/10)

Woh , i'm here . Empty
MesajSubiect: Re: Woh , i'm here .   Woh , i'm here . EmptyVin Iul 22, 2011 2:46 pm

Bwo! Welcome here, Alexandra! Sper sa iti placa pe aici si sa te distrezi! Care sunt genurile tale preferate de anime?din cate ai spus presupun ca unul e romance sau drama? Ce zodie esti? Iti plac iepurii? Imi dai un morcov?
Pai nu vreau sa te stresez cu intrebarile ca poate ai si tu lene asa ca have fun!
Sus In jos
Virusel
Utilizator
Utilizator
Virusel


Mesaje : 17
Puncte Gothice : 21
Reputatie : 0

Statistici personale
Warn:
Woh , i'm here . Left_bar_bleue0/10Woh , i'm here . Empty_bar_bleue  (0/10)

Woh , i'm here . Empty
MesajSubiect: Re: Woh , i'm here .   Woh , i'm here . EmptyVin Iul 22, 2011 4:11 pm

Wellcome praaaji >BigGrin< bine ai venit printre noi distreaza-te si toate cele bune etc etc asa si asa:))Sper sa-ti placa pe aici, dar daca nu-ti place..nici-o problema..te fortam noi !-evil smyle- byee ~
Sus In jos
Fani
Admin
Admin
Fani


feminin Varsator Mesaje : 54
Puncte Gothice : 87
Reputatie : 2

Statistici personale
Warn:
Woh , i'm here . Left_bar_bleue0/10Woh , i'm here . Empty_bar_bleue  (0/10)

Woh , i'm here . Empty
MesajSubiect: Re: Woh , i'm here .   Woh , i'm here . EmptyVin Iul 22, 2011 5:28 pm

Hello there! hug Welcome and have fun. Multi inainte pitico ( ahh, sorry ca iti spun asa, dar nu m-am putut abtine blush ). Well, intrebari vad ca au fost puse, dar am si eu doar doua:
1. Care este personajul tau preferat din Nana?
2. Ce culoare au ochii tai?

Cam atat ^^ welcome again and... hmm.. hugs and kisses.
055
Sus In jos
ﯝ Đizzy ﯝ
Admin
Admin
ﯝ Đizzy ﯝ


feminin Balanta Mesaje : 31
Puncte Gothice : 39
Reputatie : 1

Statistici personale
Warn:
Woh , i'm here . Left_bar_bleue0/10Woh , i'm here . Empty_bar_bleue  (0/10)

Woh , i'm here . Empty
MesajSubiect: Re: Woh , i'm here .   Woh , i'm here . EmptyVin Iul 22, 2011 11:01 pm

Heya Praji. Bine ai venit pe forum ^^ Sper ca te vei distra alaturi de noi si iti vei face prieteni. Vad ca Fani mi.a furat intrebarea, insa mai am eu altele:
Ce trupe mai asculti?
Iti place sa citesti?(ma refer la carti)

Hmm daca tot o sa.ti fie ziua peste cinci zile eu iti urez un calduros "La multi ani!" de pe acum pentru a ma asigura ca sunt prima :> (mda, asa fac eu intodeauna).

Zbye and see ya later^^
Sus In jos
Kd.sens
Moderator
Moderator
Kd.sens


Mesaje : 36
Puncte Gothice : 51
Reputatie : 1

Statistici personale
Warn:
Woh , i'm here . Left_bar_bleue0/10Woh , i'm here . Empty_bar_bleue  (0/10)

Woh , i'm here . Empty
MesajSubiect: Re: Woh , i'm here .   Woh , i'm here . EmptyVin Iul 22, 2011 11:53 pm

Buna! :]
Tin sa iti urez o acomodare rapida si la multi ani pentru cei treisprezece (ani) pe care ii vei implini.
Intrebari nu pun pentru ca eu nu evaluez omul dupa niste simple raspunsuri, ci personalitatea sa pe parcurs. Deci sa nu te astepti la asa ceva de la mine - anii si porecla sunt mai mult ca suficient.
Sus In jos
Prăji .
Utilizator
Utilizator
Prăji .


Mesaje : 4
Puncte Gothice : 11
Reputatie : 1

Statistici personale
Warn:
Woh , i'm here . Left_bar_bleue0/10Woh , i'm here . Empty_bar_bleue  (0/10)

Woh , i'm here . Empty
MesajSubiect: Re: Woh , i'm here .   Woh , i'm here . EmptySam Iul 23, 2011 12:07 am

Mulţumesc pentru multele welcome-uri O.o . Nici nu mă aşteptam * laughing * . Să încep să răspund la întrebări , ne ?

Terrorist Rabbit [ Woh , eşti cam evil , ne ? ] , păi cam da , alea sunt genurile mele preferate de animeuri , însă dacă îmi dai un anime bun de groază nu te refuz .
2) Sunt zodia leu . * hugging myself *
3)Îmi plac doar dacă au urechi pufoase ^-^ .
4)N-ai vrea mai bine un cub e zahăr ? :>
Apropo , te rog să nu arunci în mine cu bombe * scared * .

Fani , mulţumesc şi stai chill , toată lumea a început să-mi zică aşa * laughing * .
1) Shin <3 .
2) La originea lor , ochii mei sunt verzi - albăstrui , îşi schimbă culoarea după cum mă îmbrac . Strange , hăh ?

ﯝ Đizzy ﯝ Mulţumesc pentru ' la mulţi ani '-ul acela * hugging * .
1) Trupe ? Ar trebui să ocup cel puţin două rânduri * rolling on the floor * . OK , zic câteva din ele : Xandria , After Forever , Within Temptation , Iron Maiden , AC/DC , Cargo , Trooper , Ăia , Pantera , Rammstein , Bowling for Soup , Metallica , Slipknot , KoRn , Bullet for My Valentine , etc .
2) Da , îmi place să citesc , însă nu chiar orice . Şi nu o fac prea des ... Weird .

Kd.sense Mulţumeeesc * hugging * .
Sus In jos
Terrorist Rabbit
Utilizator
Utilizator
Terrorist Rabbit


masculin Mesaje : 14
Puncte Gothice : 21
Reputatie : 1

Statistici personale
Warn:
Woh , i'm here . Left_bar_bleue0/10Woh , i'm here . Empty_bar_bleue  (0/10)

Woh , i'm here . Empty
MesajSubiect: Re: Woh , i'm here .   Woh , i'm here . EmptySam Iul 23, 2011 1:10 am

Cred ca am urechile fufoase ras si nope nu vreau un cub de zahar, ai vazut tu iepulasi care mananca zahar? Deci ce zici de morcovul ala? Bomboane? Uhm n-am d-astea, nu sunt sanitare ras daca vrei arunc cu Orbit dupa tine, pentru dinti puternici de iepure.
Waw, dar pe forumul asta toti avem aceeasi culoare a ochilor sau ce? ras
Sus In jos
Continut sponsorizat





Woh , i'm here . Empty
MesajSubiect: Re: Woh , i'm here .   Woh , i'm here . Empty

Sus In jos
 
Woh , i'm here .
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime Goth :: Administratie :: Nou veniti-
Mergi direct la: